fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
18
Mar

Kuldīgas novada pedagogi dalās pieredzes stāstos par plašāku bērnu un skolēnu izglītības pieredzi mācību stundās un ārpusklases pasākumos

  • Kuldīgas BJC

Pavasara brīvlaika izskaņā, 15.martā, Kuldīgas Jauniešu mājā notika pedagogu konference “Ideju krātuve 2024”, kas pulcēja ap 60 pedagogu no pirmsskolas izglītības iestādēm, vispārizglītojošām skolām un Viduskurzemes pamatskolas-attīstības centra.

image
04
Jan

Pasākumā “Es esmu savā spēkā” uzzina par stresa mazināšanas iespējām

  • Kuldīgas BJC

“Katrs ir pelnījis skaistu dzīvi, bet pirmais solis ir jāsper Tev pašam” - šāda vadmotīva aicināti, Kuldīgas Jauniešu mājā 3. janvāra pēcpusdienā pulcējās ap 80 interesenti, lai pasākumā “Es esmu savā spēkā” uzzinātu par stresa rašanās iemesliem, tā atpazīšanas un vadīšanas mehānismiem.

image
06
Okt

Aicinām Kuldīgas novada pedagogus piedalīties iedvesmas pasākumā - “ES esmu savā spēkā!”

  • Kuldīgas BJC

Pasākums norisināsies 25. oktobrī, Kuldīgas Jauniešu mājā, no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00.

image
02
Okt

Kuldīgas novada pedagogi viesojas Liepājā, pilnveidojot savas profesionālās zināšanas un iepazīstot kultūras vietas

  • Kuldīgas BJC

Uzsākot jauno mācību gadu, Kuldīgas novada karjeras izglītības un audzināšanas darba speciālisti viesojās pie Liepājas kolēģiem pieredzes apmaiņas braucienā. 

image
25
Maijs

Pedagogi viesojas Ventspilī un aizvada radošu dienu

  • Kuldīgas BJC

Lai pilnveidotu savu profesionālo sniegumu, gūtu plašāku skatījumu par karjeras izglītības un audzināšanas darba jautājumiem, kā arī iepazītu kaimiņpilsētas aktivitāšu piedāvājumu bērniem un jauniešiem, 23. maijā Kuldīgas novada speciālisti viesojās Ventspilī.

image
26
Apr

Pieredzes apmaiņas darbnīca “Reāls plāns dzīvei pēc Pumpura”

  • Kuldīgas BJC

Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra direktores vietnieces Anda Andersone un Ieva Kaltniece aktīvi iesaistījās pieredzes apmaiņas darbnīcā “Reāls plāns dzīvei pēc Pumpura”.

image
19
Apr

NĒ – veipošanai! JĀ – ceļojumam!

  • Kuldīgas BJC

Pusaudžu dienu laikā no 8.-19.maijam aicinām pieteikt savu klasi izaicinājumam "NĒ – veipošanai! JĀ – ceļojumam!"

image
19
Apr

Bērns un agresija - 2. uzvedība.lv izveidotājas, pedagoģes Līgas Bērziņas lekcija

  • Kuldīgas BJC

Turpinot jau iesākto tēmu par bērna agresīvu uzvedību, agresijas  cēloņiem, izpausmēm un iespējām to diagnosticēt un koriģēt, Kuldīgas Jauniešu mājā 14.aprīlī notika jau otrā platformas uzvedība.lv izveidotājas, pedagoģes  Līgas Bērziņas lekcija. Tās mērķis bija  padziļināt  pedagogu, interešu izglītības pulciņu vadītāju un vecāku zināšanas  par bērnu agresiju un dot  izpratni un reālus instrumentus, kā pielietot šīs  zināšanas ikdienā ģimenē vai pedagoģiskajā darbībā.

image
19
Mar

Lekcija par agresīvas uzvedības simptomiem un agresijas koriģēšanu pedagogiem

  • Kuldīgas BJC

Lai pilnveidotu pedagogu profesionālo kompetenci un aktualizētu zināšanas par bērna agresīvu uzvedību, to cēloņiem un sekām, Kuldīgas Jauniešu mājā 16.martā notika platformas uzvedība.lv izveidotājas, pedagoģes  Līgas Bērziņas lekcija. Tās mērķis bija  attīstīt pedagogu prasmes saskatīt agresīvas uzvedības simptomus un uzzināt, kā šo agresiju koriģēt.