fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
18
Jūn

Jaunieši Ēdolē tiekas ar pašvaldības lēmējvaru

 • Kuldīgas BJC

18. jūnijā Ēdolē notika “pikniks ar savējiem”, ko organizēja Kuldīgas Jauniešu dome. Uz tikšanos bija aicināti jaunieši un Kuldīgas novada pašvaldības lēmējvara – deputāti un domes vadība. 

image
18
Jūn

Ar lielu entuziasmu sākušās tradīciju radošās nodarbības ukraiņu bērniem

 • Kuldīgas BJC

Šodien, 18. jūnijā, sākušās tradīciju radošās nodarbības ukraiņu bērniem, kuri šobrīd dzīvo Kuldīgas novadā. Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra pedagogi ar aizraujošām aktivitātēm iesaistīja 15 ukraiņu bērnus. 

image
17
Jūn

Bērni ļoti aizraujoši pavada laiku radošajā nedēļā “Vasaras raibumiņi”

 • Kuldīgas BJC

No 10. līdz 14. jūnijam tika aizvadīta radošā nedēļa bērniem - “Vasaras raibumiņi”. 

image
17
Jūn

Skrundā aizvadītas radošās nodarbības “Lecam vasarā”

 • Skrundas MJIC

No 10. līdz 14. jūnijam Skrundas jaunieši centrā norisinājās radošās darbnīcas “Lecam vasarā”. 

image
13
Jūn

Aicina apmeklēt informatīvo dienu “Bruņojies ar zināšanām”

 • Nacionālie bruņotie spēki

15. jūnijā, no pulksten 10.00 līdz 15.00, notiks informatīvā diena “Bruņojies ar zināšanām”, kurā ikviens iedzīvotājs varēs apgūt rīcību krīzes situācijām praktiskās nodarbībās.  Pasākums norisināsies Kuldīgas pilsētas estrādē. 

image
12
Jūn

Sākusies pieteikšanās jauniešu vasaras piedzīvojumam “Projektu nakts 2024”

 • JSPA

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina jauniešus līdz 28. jūnijam pieteikties radošam un iedvesmojošam pasākumam “Projektu nakts 2024”, kas 31. jūlijā un 1. augustā notiks Latvijas jauniešu galvaspilsētas 2024 – Līvānu tuvumā. 

image
10
Jūn

Sirsnīgi nosvinēts popgrupas “Putas un putiņas” 30 gadu jubilejas koncerts

 • Kuldīgas BJC

6. jūnijā Kuldīgas kultūras centrā tika aizvadīts popgrupas “Putas un putiņas” 30 gadu jubilejas koncerts. Svinīgajā notikumā satikās gan bijušie, gan tagadējie popgrupas dalībnieki, izdziedot skaistu koncertprogrammu. Pasākumu vadīja divi tēli - sienāzis un bruņurupucis, jauki iesaistot gan dziedātājus, gan klausītājus. 

image
10
Jūn

Bērnu prieks ir neaprakstāms – aizvadīta radošā nedēļa “Vasaras raibumiņi”

 • Kuldīgas BJC

No 3. līdz 7. jūnijam norisinājās Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra organizētā radošā nedēļa “Vasaras raibumiņi”. 

image
10
Jūn

Izsludina pieteikšanos uz valsts finansējumu interešu izglītības programmu realizēšanai

 • Kuldīgas BJC

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz valsts finansējumu interešu izglītības programmu realizēšanai no 2024. gada 1. septembra līdz 2025. gada 31. maijam.

image
06
Jūn

Kuldīgas novada karjeras konsultanti viesojas iespaidīgajā Bulduru Tehnikumā

 • Kuldīgas BJC

Atsaucoties Latvijas Karjeras attīstības atbalsta asociācijas (LKAAA) aicinājumam,  Bulduru Tehnikumā viesojās karjeras konsultanti no vairākām Latvijas pilsētām, pārstāvot plašu iestāžu spektru - gan vispārizglītojošās skolas, profesionālo un augstākās izglītību, gan NVA un pašvaldību iestādes.

image
06
Jūn

Ukraiņu jaunieši aicināti piedalīties trīs dienu nometnē Līvānos

 • YATA Latvia

YATA Latvia Līvānos no 28.-30.06. rīkos 3 dienu pasākumu, kurā aicināti piedalīties ukraiņu jaunieši, kas dzīvo Latvijā un vēlas uzzināt vairāk par dažādajām jauniešu līdzdalības iespējām, kā arī vēlas paust savu viedokli un tikt sadzirdēti. Jauniešiem sedzam transporta, nakšņošanas un ēšanas izmaksas.

image
05
Jūn

Aicinām jauniešus uz bezmaksas animācijas meistarklasi

 • Kuldīgas BJC

6. un 7. jūnijā Kuldīgas Jauniešu mājā 10:00 - 15:00 notiks bezmaksas meistarklase animācijā, kurā kopīgi varēs ne vien iemācīties, kā top animācijas filmas, bet arī radīt filmiņu "Ačgārnā Kuldīga" no kuldīdznieku stāstiem, kas paliks visu kuldīdznieku īpašumā.