fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
25
Sep

Kuldīgas novada jaunieši uzzina par karjeras iespējām medicīnā

 • Kuldīgas BJC

Lai nostiprinātu  interesi par medicīnas studijām un iespējamo karjeru šajā nozarē, 22. septembrī Kuldīgas Jauniešu māja pulcēja interesentus no vairākām novada skolām.

image
25
Sep

Praktisku nodarbību ciklā apgūst prasmes darbam ar jaunatni

 • Kuldīgas BJC

Lai attīstītu pašvaldību darba ar jaunatni ilgtermiņa stratēģisko plānošanu, pieredzes apmaiņu vietējā līmenī un veicinātu jauniešu vajadzībās balstītu pakalpojumu ieviešanu, Kuldīgas novada pašvaldības darbinieki no 23. marta līdz 21.septembrim piedalījās sešu mācību ciklā “Atbalsts jaunatnes jomas attīstībai pašvaldībās”. 

image
20
Sep

Jaunieši, saturās! 20. oktobrī Kuldīgas jauniešu forums ar influenceri, bezmaksas ēdienu un fotobūdu

 • Kuldīgas BJC

Vai esi gatavs lieliski pavadīt laiku un vienlaikus diskutēt par jauniešiem svarīgām tēmām? Atzīmē kalendārā – 20. oktobrī plkst. 13.00 norisināsies “Kuldīgas jauniešu forums 2023”! 

image
18
Sep

Apstiprināts Erasmus+ jaunatnes līdzdalības projekts

 • Kuldīgas BJC

Lai mēs varētu veidot efektīvu un ilgtspējīgu Kuldīgas jauniešu domi, mēs esam uzsākuši īpašu projektu. Mūsu mērķis ir veicināt aktīvu jauniešu līdzdalību gan skolās, gan Kuldīgas novadā, nodrošinot viņiem iespējas pilsoniskajā sabiedrībā. Mērķgrupa šajā projektā ir Kuldīgas jauniešu dome un Kuldīgas novada skolēnu pašpārvaldes. 

image
14
Sep

VPKV 10. klases skolēni "dod vaļā"

 • VPKV

Otrdien, 5. septembrī, V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas Skolēnu pašpārvaldes jaunieši, īstenojot Jauniešu iniciatīvu projektu “Dodam vaļā!”, organizēja pasākumu jaunajiem 10. klases skolēniem.

image
11
Sep

Lieliski pavadīts laiks un spilgtas emocijas – aizvadīta BJC “Atvērto durvju diena”

 • Kuldīgas BJC

8. septembrī Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs ar nepacietību gaidīja apmeklētājus, jo norisinājās “Atvērto durvju dienas” pasākums. Piektdienas vakarā Kuldīgas Jauniešu māju apmeklēja aptuveni 200 interesenti, iepazīstoties ar plašo pulciņu piedāvājumu.

image
05
Sep

Apstiprināto interešu izglītības pulciņu saraksts 2023./2024. mācību gadam

 • Kuldīgas BJC

Aicinām iepazīties ar apstiprināto Kuldīgas novada interešu izglītības pulciņu sarakstu 2023./2024. mācību gadam. 

image
30
Aug

Noslēdzies projekts "Savējais"

 • Kuldīgas BJC

Visas vasaras garumā Kabiles, Vārmes, Ēdoles, Nīkrāces pagastu jaunieši un Kuldīgas, Skrundas pilsētas jaunieši bija daļa no neaizmirstama piedzīvojuma, ko dēvējām par projektu "Savējais". 

image
29
Aug

Sportiskā un pozitīvā gaisotnē aizvadītas tautas bumbas sacensības Vārmē

 • Kuldīgas BJC

25. augustā Vārmē norisinājās tautas bumbas turnīrs, kas pulcēja vairāk nekā 60 jauniešus no Kuldīgas novada.

image
28
Aug

4. septembrī aicina piedalīties Kuldīgas Jauniešu mājas "Atvērto durvju dienā"

 • Kuldīgas BJC

4. septembrī, no plkst. 13.00 līdz plkst. 19.00, Kuldīgas Jauniešu mājā, Jelgavas ielā 26, norisināsies "Atvērto durvju diena". 

image
25
Aug

Nāc un izvēlies, kā interesanti pavadīt laiku pēc mācībām

 • Kuldīgas BJC

8. septembrī Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs aicina uz “Atvērto durvju dienu”, kas norisināsies Kuldīgas Jauniešu mājā, Jelgavas ielā 26, no plkst. 17.00 līdz plkst. 19.00. 

image
25
Aug

Agnese Čīče – Kuldīgas novada “Gada pedagogs interešu un profesionālās ievirzes izglītībā”

 • Kuldīgas BJC

25. augustā Kuldīgas kultūras centrā norisinājās 15. Kuldīgas novada pedagogu konference. Konferencē pašvaldība godināja novada labākos pedagogus. Nominācijā “Gada pedagogs interešu un profesionālās ievirzes izglītībā” balvu saņēma Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra skolotāja Agnese Čīče.