fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
01
Mar

Jaunieši aicināti kandidēt 11. Jauniešu Saeimas vēlēšanās

 • Saeima

Parlaments aicina jauniešus piedalīties projektā "Jauniešu Saeima", kas norisināsies jau vienpadsmito reizi. Tā ir iespēja jauniešiem mācīties pamatot savas idejas, publiski uzstāties, meklēt kompromisus un atrast jaunus domubiedrus.

image
23
Feb

Jaunieši divas dienas radoši darbojas un sacenšas par 300 EUR

 • Kuldīgas BJC

21. un 22. februārī Kuldīgas Jauniešu mājā norisinājās starptautiskais jauniešu hakatons, kurā dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas radīja savas idejas un sacentās par 300 EUR naudas balvu savas ieceres realizēšanai. Plašākā pārstāvniecība hakatonā bija tieši no Kuldīgas novada. 

image
22
Feb

Latvijai aug nākamie mūzikas talanti – Kuldīgā aizvadīts konkurss “No baroka līdz rokam”

 • Kuldīgas BJC

20. februārī Kuldīgas Jauniešu mājā un Kuldīgas Kultūras centrā norisinājās konkurss “No baroka līdz rokam”, Kurzemes kārta. Kurzemes izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā piedalījās 42 kolektīvi. 

image
19
Feb

Pulcējot pilnu zāli, lieliski aizvadīta Skrundas popiela “Jautrās bikses 2024”

 • Kuldīgas BJC

16. februārī Skrundas jauniešu centra organizētajā popielā pulcējās aptuveni 190 radošie Kuldīgas novada iedzīvotāji, daudzveidīgi atveidojot izvēlētos māksliniekus un grupas. Šajā gadā bija sagatavoti 25 priekšnesumi, pārstāvot gan pašmāju, gan ārvalstu māksliniekus. 

image
19
Feb

Unikāla pieredze un spilgtas emocijas – Kuldīgas BJC audzēkņi piedalās Latvijas čempionātā standartdejās

 • Kuldīgas BJC

17. februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā norisinājās Latvijas čempionāts standartdejās – “Kuldīgas kauss 2024”. Sacensībās, kurās piedalījās aptuveni 500 dejotāji, savu meistarību pierādīja arī vairāki Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra audzēkņi. Savukārt Kuldīgas novada brīvprātīgie jaunieši palīdzēja zāles iekārtošanā. 

image
15
Feb

Piedalies starptautiskā akcijã "Uzdāvini dzejoli"

 • UNESCO Latvijas Nacionālā komisija

Jau otro, atzīmējot Pasaules dzejas dienu, UNESCO Polijas Nacionālā komisija sadarbībā ar Zbigņeva Herberta fondu aicina UNESCO Asociēto skolu tīkla skolas piedalīties starptautiskā akcijā “Uzdāvini dzejoli”. 

image
12
Feb

Aicina piedalīties informatīvā seminārā par programmu “Erasmus Jaunajiem Uzņēmējiem"

 • Civitta Latvija

Vai tev ir biznesa ideja, kuru vēlies attīstīt? Vai tu meklē iedvesmu un palīdzību īstenot to daudz raitāk? Vai vēlies strādāt ar pieredzējušu mentoru vienā no 39 dalībvalstīm?

image
12
Feb

17. februārī Kuldīgā vēl nebijis pasākums - Latvijas čempionāts standartdejās

 • Kuldīgas novada pašvaldība

Sestdien, 17. februārī, pirmo reizi Kuldīgas novadā notiks Latvijas čempionāts standartdejās un sporta deju sacensības “Kuldīgas kauss 2024.” Sacensībās piedalīsies arī vairāki Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra dejotāji, kuri savas prasmes slīpē pie pedagoga Aleksandra Aļošina. 

image
06
Feb

6. martā Kuldīgas novada jauniešu erudīts "Apkārt pasaulei"

 • Kuldīgas BJC

6. martā, Kuldīgas Jauniešu mājā, plkst. 10.00, norisināsies Kuldīgas novada jauniešu erudīts “Apkārt pasaulei”. 

image
02
Feb

Pulciņā "Krāsu fantāzijas pasaule" rada lieliskus mākslas darbus

 • Kuldīgas BJC

Arī tu vari pievienoties pulciņam "Krāsu fantāzijas pasaule", kurā, kopā ar pedagoģi Kristīni Moru-Zemīti, tiek radīti skaisti mākslas darbi, izmantojot papīru, krāsas un citus materiālus.

image
02
Feb

20. februārī Kuldīgā - "No baroka līdz rokam" Kurzemes kārta

 • Kuldīgas BJC

Konkurss sadalīts divās daļās - vispirms uzstāsies instrumentālie anasambļi un tautas mūzikas ansambļi, savukārt otrajā daļā savus talantus pierādīs vokāli instrumentālie ansambļi, džeza kolektīvi un popgrupas.

image
01
Feb

Jaudīgi aizvadīta šī gada pirmā novada skolu pašpārvalžu tikšanās

 • Kuldīgas BJC

Pēc Kuldīga jauniešu Domes iniciatīvas, izveidot novada skolu tīklošanos, Kuldīgas Centra vidusskolas līdzpārvalde uzņēma citas novada skolu pašpārvaldes, radot perfektu vidi ne tikai savstarpējai tīklošanai un iepazīšanai, bet arī atklājot mums katras skolas unikālo stāstu caur mājasdarbu prezentācijām, kā arī caur aizraujošām aktivitātēm KCV telpās.