fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
22
Jūn

21. jūnijā notika PKK tikšanās, pieredzes apmaiņa Laidu pamatskolā

  • Kuldīgas BJC

Laidu pamatskolas direktore Elita Tisjaka iepazīstināja ar skolu un skolas vēsturi. Tika pārrunāts, kādas priekšrocības ir tām skolām, kurās ir pedagogi karjeras konsultanti un cik nepieciešams ir šāds pedagogs skolā.

image
25
Mar

E-konference “Nākotne gudrā lauksaimniecībā”

  • Zanda Dimanta-Svilpe

Strauji tuvojas mācību gada noslēgums 9.klašu audzēkņiem. Ko darīt tālāk? Turpināt mācības vidusskolā vai – nākamo triju gadu laikā apgūt ne vien vidusskolas kursu, bet arī kādu praktisku arodu, lai sāktu pelnīt patstāvīgi? Vēl ir laiks izdomāt. Tādēļ aicinām skolēnus, viņu vecākus, kā arī pedagogus piedalīties tiešsaistes konferencē "Nākotne gudrā lauksaimniecībā" par iespējām jau pēc 9. klases iegūt profesionālu izglītību un ātrāk iekļauties darba tirgū, ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC).

image
18
Mar

Papīra tilti 2021

  • Kuldīgas BJC

Šogad, kā jau tradicionāli tas norisinājās katru gadu, Liepājas RTU studiju un zinātnes centrs organizēja papīra tiltu būvēšanas sacensības. (Foto no RTU Liepājas studiju un zinātnes centrs)

image
12
Mar

Inženiera profesija - seminārs vidusskolēniem

  • Kuldīgas BJC

4. martā plkst. 14.00 norisinājās interesants seminārs - "Profesionāļu pieredzes stāsti" par profesiju inženieris, ko rīkoja Liepājas RTU zinātnes un studiju centrs sadarbībā ar Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centru.

image
05
Feb

Atskats uz semināru “Iepazīsti ugunsdzēsēja glābēja profesiju”

  • Kuldīgas novada BJC

2. februārī ZOOM norisinājās seminārs karjeras iespēju izpētei “Iepazīsti ugunsdzēsēja glābēja profesiju“. Seminārā skolēni, pedagogi karjeras konsultanti un skolotāji tika iepazīstināti ar izglītības un darba iespējām Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, attīstības perspektīvām un karjeras iespējām. Seminārā piedalījās 100 dalībnieki.

image
18
Jan

Tiešsaistes seminārs “Iepazīsti ugunsdzēsēja glābēja profesiju”

  • Kuldīgas BJC

Mērķis: iepazīstināt skolēnus, pedagogus karjeras konsultantus un skolotājus ar izglītības un darba iespējām Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, ar attīstības perspektīvām un karjeras iespējām.