fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
02
Maijs

Nāc uz tikšanos par tēmu - "Darba iespējas vasarā jauniešiem Kuldīgas novadā"

  • Kuldigas BJC

Aicinām skolēnus apmeklēt informatīvu tikšanos par tēmu -  "Darba iespējas vasarā jauniešiem Kuldīgas novadā"  11. maijā plkst. 16.00 Kuldīgas Jauniešu mājā. 

image
28
Feb

Papīra tilti 2022

  • Liepājas RTU

RTU Liepājas studiju un zinātnes centra rīktais pasākums "Papīra tilti 2022" noslēdzās 24. februārī ar pasākuma kulmināciju - tiltu slogošanu.
Šis gads iezīmējas īpašs jo ir uzstādīti jauni rekordi! - lasi tālāk.

image
18
Feb

Veiksmīgi noslēgusies attālinātā karjeras nedēļa “Iepazīsti profesijas”

  • Kuldīgas BJC

Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centrs no 15.-18. februārim organizēja attālinātu karjeras nedēļu Zoom platformā, kurā ikvienam Kuldīgas novada skolēnam bija iespēja tikties attālināti ar kādu no Kuldīgas novadā strādājošiem profesionāļiem un uzzināt viņu darba ikdienu, kā izvēlējušies savu dzīvi saistīt ar konkrēto profesiju un kas jāņem vērā, lai būtu veiksmīgs šīs profesijas pārstāvis.

image
28
Jan

Karjeras nedēļa Kuldīgas novadā

  • Kuldīgas BJC

No 15. - 18. februārim piedāvājam Kuldīgas novada izglītības iestādēm tiešsaistes pasākumu "Iepazīsti profesijas". Četrās dienās satiec 4 dazādus profesiju pārstāvjus, iepazīsties ar profesijas aizkulisēm, ceļu uz profesiju, kā arī uzdod sev interesējošus jautājumus.

image
22
Jūn

21. jūnijā notika PKK tikšanās, pieredzes apmaiņa Laidu pamatskolā

  • Kuldīgas BJC

Laidu pamatskolas direktore Elita Tisjaka iepazīstināja ar skolu un skolas vēsturi. Tika pārrunāts, kādas priekšrocības ir tām skolām, kurās ir pedagogi karjeras konsultanti un cik nepieciešams ir šāds pedagogs skolā.

image
25
Mar

E-konference “Nākotne gudrā lauksaimniecībā”

  • Zanda Dimanta-Svilpe

Strauji tuvojas mācību gada noslēgums 9.klašu audzēkņiem. Ko darīt tālāk? Turpināt mācības vidusskolā vai – nākamo triju gadu laikā apgūt ne vien vidusskolas kursu, bet arī kādu praktisku arodu, lai sāktu pelnīt patstāvīgi? Vēl ir laiks izdomāt. Tādēļ aicinām skolēnus, viņu vecākus, kā arī pedagogus piedalīties tiešsaistes konferencē "Nākotne gudrā lauksaimniecībā" par iespējām jau pēc 9. klases iegūt profesionālu izglītību un ātrāk iekļauties darba tirgū, ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC).

image
18
Mar

Papīra tilti 2021

  • Kuldīgas BJC

Šogad, kā jau tradicionāli tas norisinājās katru gadu, Liepājas RTU studiju un zinātnes centrs organizēja papīra tiltu būvēšanas sacensības. (Foto no RTU Liepājas studiju un zinātnes centrs)

image
12
Mar

Inženiera profesija - seminārs vidusskolēniem

  • Kuldīgas BJC

4. martā plkst. 14.00 norisinājās interesants seminārs - "Profesionāļu pieredzes stāsti" par profesiju inženieris, ko rīkoja Liepājas RTU zinātnes un studiju centrs sadarbībā ar Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centru.