fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
09
Mar

Izglītības un darba iespējas mežsaimniecības un kokapstrādes nozarē

  • Kuldīgas BJC

Sadarbībā ar Latvijas Kokrūpniecības federāciju, 6.martā Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu skolēniem un skolēniem no kaimiņu novadiem notika seminārs “Izglītības un darba iespējas mežsaimniecības un kokapstrādes nozarē.”

image
28
Feb

Papīra tilti Liepājā - 3”

  • Kuldigas BJC

Kas var būt aizraujošāks par fizikas likumu testēšanu praksē? Trešdien, 26. februārī Kuldīgas Centra vidusskolas, V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas un Kuldīgas 2.vidusskolas 10.-12.klašu skolēnu komandas piedalījās inženiertehnisko zināšanu un praktisko prasmju sacensības “Papīra tilti Liepājā - 3”.

image
24
Feb

Ēnu dienas Kuldīgas novadā 2020

  • Kuldīgas BJC

12.februārī visā Latvijā un arī Kuldīgas novadā notika Ēnu dienas. Šajā dienā skolēni devās ēnot dažādu profesiju pārstāvjus. Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli savai nākotnes profesijai un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem savukārt tā ir  iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

image
28
Jan

Veru durvis uz augstskolu 2020

  • Kuldīgas BJC

22.janvārī Kuldīgas novada Bērnu jauniešu centrā un E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolā notika ikgadējais pasākums “Veru durvis uz augstskolu.”

image
28
Jan

A. Daumes lekcija “Brieduma nosacījumi jauniešu dzīvē”

  • Kuldīgas BJC

Pirms pasākuma “Veru durvis uz augstskolu ”vidusskolēni noklausījās Alekša Daumes,  personīgās izaugsmes trenera, ar 21 gadu vadības pieredzi un 12 gadu starptautisku apmācību pieredzi Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Baltijas valstīs lekciju “Brieduma nosacījumi jauniešu dzīvē”.

image
08
Jan

Pedagogu karjeras konsultantu pieredzes apmaiņa Turlavā

  • Kuldīgas BJC

6.janvārī notika pedagogu karjeras konsultantu tikšanās/pieredzes apmaiņa. PKK- G.Krūkliņa, D.Žentiņa, I.Reita, L.Pļaviņa, A.Čīče un karjeras un audzināšanas darba speciāliste L.Kovaļeva devās uz Turlavas pamatskolu.

image
08
Jan

„Pareizais vai nepareizais ceļš uz karjeru” kopā ar I. Rešetinu

  • Kuldīgas BJC

6.janvārī Kuldīgas Jauniešu mājā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Pareizais vai nepareizais ceļš uz karjeru”, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

image
19
Nov

Veru durvis uz vidusskolu 2019

  • Kuldīgas BJC

10. oktobrī norisinājās gadskārtējais pasākums – “Veru durvis uz vidusskolu”.

image
19
Nov

Informācijas diena Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu 9.klašu skolēniem KTTT

  • Kuldīgas BJC

Šodien, simt desmit Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu 9. klašu skolēni iepazinās ar Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma kopējām nostādnēm, uzklausīja tehnikuma karjeras konsultantes Aijas Rutules prezentāciju par tehnikumā apgūstamajām mācību programmām, audzēkņu sasniegumiem, pasniedzējiem, mācību iestādes noteikumiem, prasībām, mācību procesu, materiāli tehnisko nodrošinājumu, stipendiju piešķiršanas kārtību, iespējām piedalīties starptautiskos projektos.