fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
25
Mar

Kuldīgas novada PII MAZIE DZIESMU UN DEJU SVĒTKI 2023

 • Kuldīgas BJC

Aicinām lielus un mazus uz Kuldīgas novada pirmsskolas vecuma bērnu mazajiem dziesmu un deju svētkiem. Svētki norisināsies 18. maijā, Kuldīgā, kur būs iespēja vērot Svētku gājienu no plkst. 10:30 un 11.00 Svētku atklāšanu un koncertu.

image
22
Mar

Noskaidroti Viduskursas un Austrumkursas dižākie smīdinātāji

 • Kuldīgas BJC

22.martā Kuldīgas Jauniešu mājā stāstnieku konkursā „Anekdošu virpulis 2023”, tika noskaidroti Viduskursas un Austrumkursas dižākie smīdinātāji. 

image
22
Mar

Aizvadīts Kuldīgas novada brīvprātīgo jauniešu godināšanas pasākums

 • Kuldīgas BJC

18. martā aizvadījām brīvprātīgo jauniešu godināšanas pasākumu. Pateicības vārdus jauniešiem teica Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra direktore Ieva Ozoliņa. Šajā reizē tika sveikti tie jaunieši,kuri 2022.gada ietvaros veikuši brīvprātīgo darbu Kuldīgas novadā vismaz 60 stundu apjomā.

image
20
Mar

Konkursa “Kuldīgas novada toņi un pustoņi” apbalvošana

 • Kuldīgas BJC

16.martā Jauniešu mājā aicināja kopā pedagogus un Kuldīgas novada bērnus un jauniešus, konkursa “Kuldīgas novada toņi un pustoņi” dalībniekus, lai svinīgā pasākumā pasniegtu pateicības un ceļa zīmes uz konkursa 2.kārtu. 

image
20
Mar

Aizvadītas pavasara radošas darbnīcas Lieldienu noskaņās

 • Kuldīgas BJC

14. un 15. marta brīvlaika dienās Kuldīgas novada Jauniešu māja bija bērnu un jauniešu piepildīta, kas vēlējas radoši un aktīvi darboties kopā ar Bērnu un jauniešu centra pedagogiem un saviem vienaudžiem.

image
19
Mar

Lekcija par agresīvas uzvedības simptomiem un agresijas koriģēšanu pedagogiem

 • Kuldīgas BJC

Lai pilnveidotu pedagogu profesionālo kompetenci un aktualizētu zināšanas par bērna agresīvu uzvedību, to cēloņiem un sekām, Kuldīgas Jauniešu mājā 16.martā notika platformas uzvedība.lv izveidotājas, pedagoģes  Līgas Bērziņas lekcija. Tās mērķis bija  attīstīt pedagogu prasmes saskatīt agresīvas uzvedības simptomus un uzzināt, kā šo agresiju koriģēt.

image
13
Mar

Skolēnu brīvlaiks ir sācies!

 • Kuldīgas BJC

Pavasara brīvlaiks ir klāt! No 13. - 17. martam arī interešu izglītības pulciņi ņems pauzi un ieelpos pavasara svaigo gaisu!

image
13
Mar

Kuldīgā norisinājies karjeras izglītības pasākums “Viss par kino. Montāža”

 • Kuldīgas BJC

Jauniešu mājā 9.martā notika karjeras izglītības pasākums  “Viss par kino. Montāža”, kurā pulcējās vairāk nekā 50 interesentu no Kuldīgas novada skolām. 

image
13
Mar

Piesakies skolēnu skatuves runas priekšnesumu konkursam 2023

 • Kuldigas BJC

Jau 29. martā, plkst. 11:00, Kuldīgas Jauniešu mājā pulcēsies Kuldīgas novada skolēni uz 2023. gada Skolēnu skatuves runas priekšnesumu konkursu.

image
12
Mar

Noslēgusies vokālā mūzikas konkursa “Balsis 2023”, 2.kārta

 • Kuldīgas BJC

8.martā Kultūrvēsturiskā Kurzemes novada skanīgākās balsis, satikās E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolā, lai pārstāvētu savu novadu vokālā mūzikas konkursā “Balsis 2023”, 2.kārtā.

image
08
Mar

Rīgā norisināsies Jauniešu mediju konference un satura ideju hakatons

 • Anna Liene Brokāne

16.–17. martā Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā tiek rīkota Jauniešu mediju konference un satura ideju hakatons. Programmā paredzētas lekcijas, diskusijas, meistarklases, kā arī iespēja satikt mediju pārstāvjus un uzzināt plašāku informāciju par karjeras iespējām attiecīgajā jomā. Jauniešus ar saviem pieredzes stāstiem un lekcijām iedvesmos tādas personības kā Lauris Zalāns, Nansija Garkalne, Inga Spriņģe, Gundega Roze, Ieva Ilvesa, Raimonds Platacis, Kārlis Dagilis, Artūrs Jenots un daudzi citi.

image
08
Mar

Popgrupa "Putas" gūst panākumus bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursā "Pērļu lietus"

 • Kuldīgas BJC

25. februārī Kuldīgas novada Bērnu un Jauniešu centra popgrupas “Putas” piedalījās Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursā "Pērļu lietus".