fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
27
Jūn

Torņa skatuve Vecpilsētas svētkos pulcēs jauniešu iemīļotos mūziķus un dīdžejus

 • Kuldīgas novada pašvaldība

26. un 27. jūlijā Kuldīga svinēs Vecpilsētas svētkus, kad ar dažādiem mūzikas un kultūras pasākumiem atdzīvosies pilsētas ielas un pagalmi. “Torņa skatuve”, kas atradīsies netālu no Kuldīgas skatu torņa, Vecpilsētas svētkos kļūs par pulcēšanas vietu jauniešiem. Ieeja koncertos un aktivitātēs – bezmaksas!  

image
27
Jūn

Aicina uz jaudīgu konferenci jauniešiem - "Laiks līdzdalībai"

 • Biedrība "Laiks jauniešiem"

Biedrība "Laiks Jauniešiem" 2024. gada 29. jūnijā no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00, VEF Kultūras pilī, Ropažu ielā 2, Rīgā organizēs jauniešu līdzdalības konferenci “Laiks LĪDZDALĪBAI”. Dalība konferencē dalībniekiem ir absolūti bez maksas. 

image
27
Jūn

Pagarināta pieteikšanās jauniešu vasaras piedzīvojumam "Projektu nakts 2024"

 • JSPA

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) pagarina pieteikšanā termiņu pasākumam "Projektu nakts 2024" līdz 7. jūlijam. Pasākums norisināsies 31. jūlijā un 1. augustā Latvijas jauniešu galvaspilsētas 2024 – Līvānu tuvumā. Dalība pasākumā - bezmaksas! 

image
21
Jūn

Ukraiņu bērni izzina Latvijas kultūru un tradīcijas

 • Kuldīgas BJC

No 18. līdz 20. jūnijam Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs organizēja tradīciju radošās nodarbības ukraiņu bērniem. 16 Kuldīgas novadā dzīvojošie ukraiņu bērni izzināja Latvijas kultūru, tradīcijas un paši aktīvi līdzdarbojās. 

image
18
Jūn

Jaunieši Ēdolē tiekas ar pašvaldības lēmējvaru

 • Kuldīgas BJC

18. jūnijā Ēdolē notika “pikniks ar savējiem”, ko organizēja Kuldīgas Jauniešu dome. Uz tikšanos bija aicināti jaunieši un Kuldīgas novada pašvaldības lēmējvara – deputāti un domes vadība. 

image
18
Jūn

Ar lielu entuziasmu sākušās tradīciju radošās nodarbības ukraiņu bērniem

 • Kuldīgas BJC

Šodien, 18. jūnijā, sākušās tradīciju radošās nodarbības ukraiņu bērniem, kuri šobrīd dzīvo Kuldīgas novadā. Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra pedagogi ar aizraujošām aktivitātēm iesaistīja 15 ukraiņu bērnus. 

image
17
Jūn

Bērni ļoti aizraujoši pavada laiku radošajā nedēļā “Vasaras raibumiņi”

 • Kuldīgas BJC

No 10. līdz 14. jūnijam tika aizvadīta radošā nedēļa bērniem - “Vasaras raibumiņi”. 

image
17
Jūn

Skrundā aizvadītas radošās nodarbības “Lecam vasarā”

 • Skrundas MJIC

No 10. līdz 14. jūnijam Skrundas jaunieši centrā norisinājās radošās darbnīcas “Lecam vasarā”. 

image
13
Jūn

Aicina apmeklēt informatīvo dienu “Bruņojies ar zināšanām”

 • Nacionālie bruņotie spēki

15. jūnijā, no pulksten 10.00 līdz 15.00, notiks informatīvā diena “Bruņojies ar zināšanām”, kurā ikviens iedzīvotājs varēs apgūt rīcību krīzes situācijām praktiskās nodarbībās.  Pasākums norisināsies Kuldīgas pilsētas estrādē. 

image
12
Jūn

Sākusies pieteikšanās jauniešu vasaras piedzīvojumam “Projektu nakts 2024”

 • JSPA

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina jauniešus līdz 28. jūnijam pieteikties radošam un iedvesmojošam pasākumam “Projektu nakts 2024”, kas 31. jūlijā un 1. augustā notiks Latvijas jauniešu galvaspilsētas 2024 – Līvānu tuvumā. 

image
10
Jūn

Sirsnīgi nosvinēts popgrupas “Putas un putiņas” 30 gadu jubilejas koncerts

 • Kuldīgas BJC

6. jūnijā Kuldīgas kultūras centrā tika aizvadīts popgrupas “Putas un putiņas” 30 gadu jubilejas koncerts. Svinīgajā notikumā satikās gan bijušie, gan tagadējie popgrupas dalībnieki, izdziedot skaistu koncertprogrammu. Pasākumu vadīja divi tēli - sienāzis un bruņurupucis, jauki iesaistot gan dziedātājus, gan klausītājus. 

image
10
Jūn

Bērnu prieks ir neaprakstāms – aizvadīta radošā nedēļa “Vasaras raibumiņi”

 • Kuldīgas BJC

No 3. līdz 7. jūnijam norisinājās Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra organizētā radošā nedēļa “Vasaras raibumiņi”.