fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
08
Dec

METRO CoworkingKuldiga skatlogos apskatāma Kuldīgas novada skolēnu Ziemassvētku apsveikuma kartīšu izstāde

 • Kuldīgas BJC

Ik gadu decembrī Kuldīgas novada skolēni aktīvi gatavojas Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanai.

image
08
Dec

Veru durvis uz augstskolu 2022

 • Kuldīgas BJC

Kuldīgas Jauniešu mājā  7.decembrī pulcējās pārstāvji no lielākajām Latvijas augstskolām, lai iepazīstinātu Kuldīgas novada vidusskolēnus ar savu studiju programmu piedāvājumu. Bērnu un jauniešu centra organizētais pasākums notika karjeras izglītības ietvaros. 

image
06
Dec

Skolēnu mācību koncerts - NO BAROKA LĪDZ ROKAM

 • Kuldīgas BJC

Jau 20. janvārī pulcēsim Kuldīgas novada izglītības iestāžu audzēkņus uz vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu mācību koncertu - NO BAROKA LĪDZ ROKAM.

image
06
Dec

“Kuldīgas novada Jauniešu forums 2022" pulcēja vairāk kā 120 dalībniekus

 • Kuldīgas BJC

2. decembrī Kuldīgas Jauniešu mājā norisinājās jau sestais Kuldīgas Jauniešu forums. Forumā dalībnieki darbojās 7 darba grupās, kurās izstrādāja rekomendācijas par tādām tēmām kā “Līdzdalība”, “Iekļaušana”, “Mentālā veselība”, “Komunikācija”, “Sadarbība” un “Pašpārvaldes”.

image
21
Nov

Viduskursas un Austrumkursas stāstnieku konkursa pusfināls "Teci, teci, valodiņa 2022"

 • Kuldīgas BJC

16. novembrī Kuldīgas Jauniešu mājā norisinājās ikgadējais Viduskursas un Austrumkursas stāstnieku konkursa pusfināls "Teci, teci, valodiņa 2022". Konkursa pusfinālā piedalījās Kuldīgas un Saldus novada bērni un jaunieši, kuri interesējas par tautas mutvārdu daiļradi un vēlas būt aktīvi stāstītāji dažādās dzīves situācijās. Dalībnieki sacentās par Mazā vai Lielā stāstnieka titulu un iespēju piedalīties stāstnieku konkursa finālā.

image
14
Nov

Kuldīgas novada Jauniešu forums 2022

 • Kuldigas BJC

Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs, šī gada 2. decembrī, organizē “Kuldīgas novada Jauniešu forumu 2022”. 

image
09
Nov

KARJERAS IZGLITĪBAS PASĀKUMS vidusskolēniem “VERU DURVIS UZ AUGSTSKOLU“ 2022

 • Kuldīgas BJC

7.decembrī, no plkst. 12.00 - 15.00, Kuldīgas Jauniešu mājā, Jelgavas ielā 26, norisināsies karjeras izglītības pasākums vidusskolēniem "VERU DURVIS UZ AUGSTSKOLU".

image
09
Nov

Pieredzes apmaiņa un diskusija “Brīvs laiks – brīvlaiks?

 • Kuldīgas BJC, KMHZV

Aicinām tevi piedalīties pieredzes apmaiņā un diskusijā neformālā gaisotnē par jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējām Kuldīgas novadā 25.novembrī, plkst. 15.00 Kuldīgas Jauniešu mājā, Jelgavas ielā 26.

image
07
Nov

Patriotu nedēļas pasākums Kuldīgas Jauniešu mājā

 • Kuldīgas BJC

Kuldīgas Jauniešu mājā Patriotu nedēļas ietvaros 14.novembrī plānots organizēt tikšanos un diskusiju  par patlaban  aktuālām tēmām un vērtībām: patriotisms, valsts piederības veidošana, neatkarība, Tēvzeme, Dzimtenes mīlestība, vīrišķība, armija u.c. Plānots pievērst jauniešu uzmanību tam, kā katrs var dot pienesumu valstij - gan miera, gan krīzes situācijās, izmantojot savas stiprās puses, īpašās spējas un prasmes – gan fiziskās, gan intelektuālās. 

 

image
30
Okt

Rudens radošās darbnīcas noslēgušās - apskaties kā mums gāja!

 • Kuldīgas BJC

Rudens brīvlaikā, Kuldīgas Jauniešu mājā bērniem un jauniešiem bija iespēja piedalīties radošajās skolēnu brīvlaika darbnīcās. Aktivitātes norisinājās no 24. - 28. oktobrim un tajās ik katrs varēja iesaistīties pie dažādiem pedagogiem.

image
30
Okt

Kuldīgas novadā aizvadīta Veselības diena ģimenēm

 • Kuldīgas BJC

27. oktobra pēcpusdienā no plkst. 15.00 līdz plkst. 19.00 Kuldīgas Jauniešu mājā ikviens interesents tika aicināts uz veselību veicinošām aktivitātēm Veselības dienas ietvaros. Veselības diena bija plaši apmeklēta – tajā piedalījās vairāk nekā 100 apmeklētāju – gan bērni un pusaudži, gan vecāki un vecvecāki.

image
30
Okt

Piesakies tautas dziesmu dziedāšanas sacensībai "Lakstīgala 2023"

 • Kuldīgas BJC

Aicinām skolēnus piedalīties tautas dziesmu dziedāšanas sacensībā "Lakstīgala 2023" - 11. janvārī, 11.00 Kuldīgas Jauniešu mājā!