fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
04
Jan

Barikāžu atceres nedēļa Kuldīgā

  • Kuldīgas BJC

Tuvojas Barikāžu atceres laiks. Šogad aprit 31 gads, kopš Barikāžu notikumu pilnā laika, tāpēc arī tev esam raduši iespēja uzzināt daudz ko jaunu mūsu sagatavotajā Barikāžu atceres nedēļā, Kuldīgā!

image
04
Jan

Pieteikšanās pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanai KNBJC interešu izglītības pedagogiem

  • Kuldīgas BJC

Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centrs izsludina pieteikšanos pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanai Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra interešu izglītības pedagogiem.

image
30
Dec

Darba laiks svētkos

  • Kuldīgas BJC

Jauno gadu sagaidīsim ar atpūtu. Tiekamies jau 3. janvārī!

image
29
Dec

Ziemas radošās darbnīcas skolēnu brīvlaikā

  • Kuldīgas BJC

Skolēnu brīvlaiks tūlīt jau klāt. Nesēdi mājās, nāc uz radošajām rūķu darbnīcām Kuldīgā no 27.-29. decembrī no 11.00 - 13.00! Tiekamies Tehniskās jaunrades centrā Pilsētas laukumā 3, 3. stāvā! Apskaties, kā mums gāja! 

image
10
Dec

Izmaiņas Indoor skeitparka darba laikā publiskajam apmeklējumam

  • Kuldīgas BJC

Klāt ir ilgi gaidītā ziema! Sakarā ar mazo Indoor pieprasījumu publiskajam apmeklējumam no 10. decembra Indoors būs atvēts tikai sestdienās.

image
10
Dec

Ziemīšu Eglīšu mantiņu darbnīca ar Santu Kļavu Kuldīgas Jauniešu mājā

  • Kuldīgas BJC

Hei, hei, tuvojas Ziemassvētki, tāpēc mēs esam parūpējušies par interesantu meistarklasi kopā ar dizaina māsteru - Santu Kļavu.

image
03
Dec

Ziemassvētku apsveikumu pašapdāvināšanās

  • Kuldīgas BJC

Decembrī rīkojam akciju Kuldīgas novada izglītības iestādēs - Ziemassvētku apsveikumu pašapdāvināšanās. Ja savā klasē vēlaties saņemt personīgu sveicienu svētkos un kādu citu Kuldīgas novada klasi apsveikt (pēc nejaušības principa), piesakies akcijā!

image
17
Nov

Konkurss "Mana pēda Latvijā" virtuālā izstāde

  • Kuldīgas BJC

Radošo darbu izstādē par tēmu "Mana pēda Latvijā" esam saņēmuši 46 radošos darbus - gan zīmējumus, gan video sveicienus, foto kolāžas un dziesmas.

image
15
Nov

Kā strādāsim no 15. novembra

  • Kuldīgas BJC

Interešu izglītība, jaunatnes darbs, indoor skeitparks pieejams klātienē! Iepazīsties, lasot tālāk...

image
15
Nov

Pieņemšana pie Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centra direktores 2021

  • Kuldīgas BJC

 13.novembrī plkst.14:00 Zoom platformā norisinājās nu jau par ikgadēju tradīciju kļuvušais svinīgais pasākums “Pieņemšana pie Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centra direktores”. Ņemot vērā, ka nu jau kādu laiku saistībā ar ierobežojumiem interešu izglītības jomā, audzēkņiem ir bijusi ierobežota iespēja iegūt rezultātus konkursos, sacensības, skatēs un citos pasākumos, šogad godinājām audzēkņu, audzēkņu vecākus, pedagogus, darbiniekus, atbalsta personas, kas brīvprātīgi ar savu attieksmi, interesi, iesaisti, neatlaidību un aizrautību piedalās un palīdz veiksmīgi organizēt interešu izglītības darbu Kuldīgas novadā, jeb kā mēs viņus dēvējām “mūsu zelta gabaliņi”.