fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
22
Jūn

Jaunieši apgūst mūsdienu latviešu Līgo svētku ēdienu gatavošanu veselīga uztura meistarklasē

 • Kuldīgas BJC

21. jūnijā Kuldīgas Jauniešu mājā norisinājās veselīga uztura meistarklase, kurā kuldīdznieki apguva mūsdienu latviešu Līgo svētku ēdienu gatavošanu uztura speciālistes Katrīnas Spulenieces-Aišpures un “Mazsāliju” saimnieces, TV raidījuma “Īstās Latvju saimnieces” dalībnieces Gunitas Štorhas vadībā.

image
16
Jūn

Aicinām Vārmes jauniešus uz Slapjspēlēm

 • Kuldīgas BJC

18. jūnijā, Vārmē būs kaut kas nebijis - "Jauniešu Slapjspēles"! Būs slapji, aizraujoši, aktīvi, erudīti un netradicionāli!

image
14
Jūn

Aicina jauniešus pieteikties veselīga uztura meistarklasei Līgo svētku noskaņās

 • Kuldīgas BJC

Otrdien, 21. jūnijā no plkst. 16.00 Kuldīgas Jauniešu mājā norisināsies veselīga uztura meistarklase par tēmu “Mūsdienu latviešu Līgo svētku ēdieni”, kuru vadīs uztura speciāliste Katrīna Spuleniece-Aišpure un “Mazsālijas” saimniece, televīzijas raidījuma “Īstās latvju saimnieces” dalībniece Gunita Štorha.

image
14
Jūn

Izsludina pieteikšanos uz valsts finansējumu interešu izglītības programmu realizēšanai

 • Kuldīgas BJC

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz valsts finansējumu interešu izglītības programmu realizēšanai no 01.09.2022. līdz 31.05.2023. 

image
10
Jūn

Iespēja piedalīties pasākumā ar mērķi informēt par iespējām veicināt jauniešu sociālo uzņēmējdarbību

 • Kuldīgas BJC

Aicinām jaunatnes speciālistus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kā arī citus izglītības jomas speciālistus un pašvaldību darbiniekus pieteikties informatīvam pasākumam un diskusijai par to, kā veicināt jauniešu iesaisti sociālajā uzņēmējdarbībā.

image
09
Jūn

piesakies pārgājienam ar spečuku Laidu pagastā

 • Kuldīgas BJC

15. jūnijā plkst. 14:00 Sermītē aicinām uz pārgajienu ar Spečuku!
Šoreiz iepazīsim Laidu pagasta takas un pļavas, dodoties pārgājienā no Sermītes uz Lauku kūrortu.

image
08
Jūn

Aicinām Kabiles pagasta jauniešus uz aktivitātēm un hotdogs cepšanu ugunskurā!

 • Kuldīgas BJC

Kuldīgas Jauniešu biedrība Kaktuss sadarbība ar Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centru uzsāk projekta "Kabile" realizāciju un aicina 13-25 gadus jaunus Kabiles pilsētas un pagasta iedzīvotājus uz 1. projekta aktivitāti.

image
08
Jūn

Uzsākts jaunatnes mobilā darba projekts “Kabile”

 • Kuldīgas BJC

Informējam, ka ir apstiprināts un drīzumā pirmās aktivitātes uzsāks jaunatnes mobilā darba projekts “Kabile”, Kuldīgas novada Kabiles pagastā.

image
06
Jūn

Kuldīgas novada karjeras un audzināšanas darba konferenci "Ideju krātuve 2022"

 • Kuldigas BJC

3. jūnijā Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs rīkoja Kuldīgas novada karjeras un audzināšanas darba konferenci "Ideju krātuve 2022" ar mērķi aktivizēt pedagogu radošo darbību un pieredzes apmaiņu novadā, popularizējot pedagogu labās prakses piemērus audzināšanas darbā un karjeras izglītībā.

image
31
Maijs

Noslēgušās Kuldīgas atklātās sacensības F1N lidmodeļu klasē

 • Kuldīgas BJC

28. maijā Kuldīgas vieglatlētikas manēžā norisinājās lidmodeļu sacensības F1N lidmodeļu klasē. Šajā klasē startēja 30 dalībnieki no Kuldīgas novada BJC, Rīgas jauno tehniķu centra, Tukuma mākslas skolas un Jūrmalas 4 grupās (jaunākā I līdz 11 gadu vecumam, jaunākā II līdz 14 gadu vecumam, vidējā grupa līdz 18 gadu vecumam un vecākā grupa no 18 gadu vecuma). Sacensības izvērtās internacionālas, jo piedalījās arī 3 dalībnieki no Lietuvas.

image
31
Maijs

Kā kļūt par Kuldīgas novada BJC interešu izglītības pedagogu?

 • Kuldīgas novada BJC

Vai esi domājis par interešu izglītības pulciņa vadīšanu? Vēlies noskaidrot kādas ir nepieciešamās prasmes un nepieciešamā dokumentācija? Pievienojies Zoom vebināram un uzzini, kādi ir soļi un ieteikumi, lai kļūtu par Kuldīgas nov. BJC interešu izglītības pedagogu!

image
30
Maijs

Bērni un jaunieši izdzied savas mīļākās dziesmas vokālās mūzikas konkursā “Mīļdziesmiņa”

 • Kuldīgas BJC

Piektdien, 27. maijā, Kuldīgas Jauniešu mājā norisinājās ikgadējais Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra organizētais vokālās mūzikas konkurss “Mīļdziesmiņa”, kurā ar savu mīļāko dziesmu uzstājās 17 dažāda vecuma bērni un jaunieši no visa Kurzemes reģiona. Konkurss šogad norisinājās jau 15 gadu pēc kārtas.