Jaunie mūziķi aicina uz koncertu!
18
Maijs
Maijs
Jaunie mūziķi aicina uz koncertu!
- 18/05/2026
Piektdien, 22.maijā plkst. 18.00 visi mīļi gaidīti Kuldīgas jauniešu Mājā (Jelgavas ielā 26).
Koncertā uzstāsies Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra vokāli instrumentālie ansambļi "Vārdi", "Postfolk", kā arī viesi.
Būs dzirdamas jauniešu radītas oriģināl dziesmas, tautasdziesmu apdares, kā arī latviešu un pasaules populārā mūzika - dziesmas, kam dziedāt līdzi.
Ieskandinām vasaru! Uz tikšanos!
Vizuālā materiāla autore - Ance Lagzdiņa